Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.iboutique.pl, prowadzony jest przez firmę Internetowy Sklep Odzieżowy iBoutique.pl, nr NIP 7322159721 , z siedzibą w Ozorkowie 95-035, ul. Cicha 38, adres poczty elektronicznej: iboutique.kontakt@gmail.com, numer telefonu: 737361868.

iBoutique.pl jest internetowym sklepem odzieżowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać ubrania.

Niniejszy Regulamin skierowany jest do konsumentów, korzystających ze Sklepu Internetowego.

Najważniejsze punkty regulaminu:

 • Wszystkie podane w sklepie ceny zawierają podatek VAT
 • Zamówienia w sklepie można składać poprzez sklep internetowy lub e-mailem iboutique.kontakt@gmail.com
 • Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych w formularzu danych oraz numeru telefonu umożliwiającego ewentualną weryfikację rzetelności złożonego zamówienia.
 • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. 
  Dowód zakupu jest dołączany do przesyłki. 
 • Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie: przelewem - przedpłatą, za pobraniem przy odbiorze przesyłki oraz drogą elektroniczną poprzez Przelewy24.pl.
 • Klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni, od daty otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy wysyłając stosowne oświadczenie ( zawierające imie, nazwisko, adres oraz nr konta bankowego) na adres e-mailowy : iboutique.kontakt@gmail.com, bądź pisemnie wysyłając na adres: iBoutique.pl, ul. Cicha 38, 95-035 Ozorków. W przypadku odstąpienia od umowy koszt wysyłki zwrotnej ponosi klient. Zakupiony towar nie może nosić śladów użytkowania. Po otrzymaniu przesyłki przekażemy należną kwotę na podane konto w ciągu 14 dni.
 • Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
 • Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Również inne elementy oferty, jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią z momentu złożenia zamówienia przez klienta.
 • W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu.
 • W przypadku złożenia zamówienia przez klienta telefonicznie, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment przyjęcia zamówienia przez obsługę sklepu do realizacji.
 • Reklamacja: Jeżeli o otrzymanym towarze klient znajdzie wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien, po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą odesłać go na adres: ul. Cicha 38/, 95-035 Ozorków. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie, oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od ich wpłynięcia. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, sklep iBoutique.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
 • W sprawach nieuregulowanych stosuje się odpowiednie przepisy prawa polskiego- Ustawy Kodeks Cywilny oraz Ustawy O Ochronie Praw Konsumenta.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

Promocje
Sukienka Sportowa Szara
Sukienka Sportowa Szara
35,00 zł 35,00 zł
Hiszpanka France
Hiszpanka France
29,00 zł 29,00 zł
szt.
Kombinezon w pióra
Kombinezon w pióra
25,00 zł 25,00 zł
szt.
Bluzka z falbaną
Bluzka z falbaną
22,00 zł 22,00 zł
Hiszpanka w morskim błękicie
Hiszpanka w morskim błękicie
22,00 zł 22,00 zł
szt.
Długa sukienka w mozaikę
Długa sukienka w mozaikę
25,00 zł 25,00 zł
szt.
Musztardowy top
Musztardowy top
15,00 zł 15,00 zł
szt.
Lniane spodnie z kokardką
Lniane spodnie z kokardką
45,00 zł 45,00 zł
szt.
Pudrowa hiszpanka ze sznurkiem
Pudrowa hiszpanka ze sznurkiem
35,00 zł 35,00 zł
szt.
Sukienka piaskowa
Sukienka piaskowa
29,00 zł 29,00 zł
Welurowa sukienka khaki
Welurowa sukienka khaki
35,00 zł 35,00 zł
szt.
Niebieska bluzeczka
Niebieska bluzeczka
23,00 zł 23,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl